Kim Zagracie?

  • Osobiście chciałbym sobie zagrać turtlem bo moim zdaniem jest najfajniejszy. Kto by mógł iść do teamu pod pve ? Ja turtlem bym pograł i nie wiem co polecić koledze bo szczerze mówiąc w DBO grałem RAZ na Tajwanie i miałem 24 lvl więc jestem zielony w sprawach kto pasuje do teamcompu. I bardzo bym prosił o jakiś build dla turtla pod pve :)

  • Co do PvE to sporo zalezy od tego czy speed party zostanie znerfione. Jesli nie to polecam Poko/Karma, bo sa rdzeniem takiego teamu. W innym wypadku to zawsze przyda sie Ultima oraz Dende. Na pierwszy raz nie polecam robienia tanka, bo trzeba wlozyc w niego straszna ilosc kasy.
    W sprawie buildu polecam zajrzec na dbmmo.net zakladka Forum/Dragon Ball Online/Gra/Profesje/[Human] Spiritualist. Znajdziesz tam wiele tematow o tym jak rozdawac skille, jakie statystyki sa najwazniejsze oraz pare porad jak grac Turtlem.

  • Kurczę DBO mi się tak spodobało, ale aura językowa mnie pokonała i porzuciłem ową grę. Żałuję po części i nie mogę się doczekać sierpnia, aż wyjdzie beta. Build już znalazłem, dzięki za radę. Pamiętam, tak jak powiedziałeś, że tank jest bardzo drogi. My raczej w 2 osoby będziemy grać, może jeszcze jednego kumpla weźmiemy. Dzięki wielkie za wszystkie rady, a dbmmo znam już trochę :D
    Czyli jak dobrze rozumiem to party bedzie wyglądać w ten sposób:
    a) Jeżeli speed party nie bedzie znerfione:
    - Turtle
    - Poco/Karma (jak możesz to napisz czy lepszy majin czy nameczanin do teamcompu)
    - Ultima
    b) Jeżeli dostanie nerfa:
    - Turtle
    - Ultima
    - Dende
    Będę wdzięczny jak dalej poprowadzisz ze mną dyskusję :3
    #Edt
    http://dbmmo.net/misc.php?page…0000114101341331231021000
    Co sądzisz o tym buildzie na dende ?

  • Jesli bedziecie grac we 2 i sobie ufacie to IMO najlepiej zrobic Turtla i Dende jako main klasy (na kazdego dunga biora te 2 klasy) a Ultime do 50lvl (bo wtedy ma wszystkie potrzebne buffy) mozecie sobie razem wyexpic i miec wspolnego buffera.


    Speed party sklada sie z:
    - Dende
    - Poko
    - Karma
    a pozostale 2 sloty to juz tak naprawde wszystko jedno kto jednak najczesciej na BIDy brano DW/SK i Turtla a Ultima zostawala na zewnatrz (poniewaz BID to krotki dung i lepiej miec wiecej DPSu). Taka strategia NIE stosuje sie do CCBD.


    Klasyczne party:
    - Dende
    - SK/DW
    - Turtle
    - Ultima
    - ostatni slot to znowu wszystko jedno. Czasem sie bierze jakiegos single target DPS np. Fighter (tylko jesli gra nim ogarniety czlowiek).


    Powyzej rozpisalem Ci core poszczegolnych teamcompow. Z doswiadczenia przy wyborze klasy moge dac 2 rady. Po 1 pograj wszystkim co Ci sie podoba i wybierz to co uwazasz, ze daje najwiecej frajdy. Po 2 duzym plusem jest jesli dana klasa ma AoE clear. Pomoga to w zbieraniu kasy na endgamowe EQ.


    Odnosnie buildu na Dende ktory dales to najlepiej okreslic go jako... tragiczn i szybko o nim zapomniec. Jesli zdecydujesz sie (lub twoj kolega) robic Dende to najlepiej przeczytaj, zrozum i naucz sie na pamiec :P tego poradnika http://dbmmo.net/showthread.php?tid=735

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!