Alpha Testy

  • Nastawiam sie na 2016. W między czasie wyjdzie sporo ciekawych gier więc na nude i tak nie będę narzekał. Co do samych testów, to przeprowadzenie ich jest praktycznie nie możliwe przez dc. Zobaczymy co zdziałali przez te 2 dni i co z US który jest ale jakby go nie było ^.^ .
    Jeśli do bety nic się nie zmieni to otwarcie tej gry pewnie będzie równie wielką katastrofą co ta alpha.

  • 2016? Dajesz im sporo czasu ;p
    Póki co albo coś obiecują, albo siedzą cicho. W sumie nie dziwie się im, zrobili ludziom tyle nadziei...
    Gdy przychodzi do testów, albo późniejszych aktualizacji to zawsze coś jest spieprzone przez "górę". Taki mały urok niektórych gier...

  • Na chwilę obecną, największym problemem są ciągłe DC. Przywrócenie w pełni funkcjonalnego serwera, praktycznie od podstaw i tak było dużym wyzwaniem. Biorąc pod uwagę to, z czym zetknęliśmy się w trakcie rozgrywki, Daneos i jego ekipa dużo już zrobili. Szkoda, że "drugie tyle" jeszcze przed nimi. Pozostaje tylko czekać i liczyć na to, że projekt zostanie praktycznie w pełni ukończony, a my będziemy mogli cieszyć się dobrą grą ;)
    Nie ma co wybrzydzać.

  • 2016? Dajesz im sporo czasu ;p
    Póki co albo coś obiecują, albo siedzą cicho. W sumie nie dziwie się im, zrobili ludziom tyle nadziei...
    Gdy przychodzi do testów, albo późniejszych aktualizacji to zawsze coś jest spieprzone przez "górę". Taki mały urok niektórych gier...


    Czekam od zamknięcia tw czyli gdzieś końca października 2013. I śledzę ruchy naszej ekipy od grudnia 2014. Czekam i tak w chuj, mogę poczekać do 2020 jeśli trzeba, płacić za grę nie zamierzam a i nikt inny i tak nie zrobi tej gry to co mi za różnica. Prawda jest taka że gdybyśmy mogli to byśmy już od dawna grali na jakimś serwie, a skoro każdy z nas czeka , to co mu za różnica jak długo skoro i tak będzie czekał.

  • Żeby otworzyli stabilne servy na wakacije bo inaczej to nie wypali ja grałem od początku oj niech sie modlą by do jutro do było bo gra zajefajna i po ch*j te 7 za przeproszeniem dni jak my wogóle nie pograliśmy {niektórzy z nas np:ja} :puke:

  • Siemanko wszystkim rodakom :D Jest jak jest co zrobić.. ale jak pisali poprzednicy to aplha więc błędów jest masa a my póki co jesteśmy tu po to by pomóc a nie grać :D


    PS: mam nadzieje że jak już wszystko będzie śmigało to wywalimy z jakąś PLgildią na top1 :D

  • Pisali o przedłużeniu testów do przyszłego tygodnia.. a przynajmniej pojawiła się chwilowo taka informacja.
    Polska gildia? Ha ha, ok fajnie pięknie. Byle tylko nie nazywała się kretyńsko -.-'

  • Dlatego, że...?
    Mnie się albo lubi od początku, albo nienawidzi. Problemu nie mam w tej sprawie.


    wkurwiasz mnie swoim rozpieszczonym i kurewskim zachowaniem.
    A te populistyczne teksty typu "Mnie się albo lubi od początku, albo nienawidzi." wal z nimi pod podstawówkę, tam powinnaś komuś zaimponować i może tam mogła byś zostać liderem grupy której zaimponowałaś następnie możesz nadać jej jakąś zajebista nazwę.

  • Wyrażam swe zdanie jedynie. Nie moja wina jeśli Ci to nie odpowiada.
    Nie wiem po co pianę toczysz, nie skrytykowałam nikogo i niczego. Mało dojrzałe z kolei jest używanie wulgaryzmów, co Ci to daje w tej chwili?

  • Wyrażam swe zdanie jedynie. Nie moja wina jeśli Ci to nie odpowiada.
    Nie wiem po co pianę toczysz, nie skrytykowałam nikogo i niczego. Mało dojrzałe z kolei jest używanie wulgaryzmów, co Ci to daje w tej chwili?


    Gdybym toczył piane to w twoim kroczu byłoby mokro, więc jeśli teraz masz tam sucho oznacza to że masz halucynacje.
    Sprowokowałaś mnie udając wielką panią, dodatkowo jebie na to co jest dla ciebie dojrzałe a co nie, nie idziemy na obiad do twoich rodziców "my" tylko bierzemy udział w tej samej dyskusji. I jeśli coś mi nie odpowiada, to tak jest to twoja wina, bo kogo innego?

  • Chcecie się kłócić to na PW .
    Jakoś mało mnie to interesuje .
    Co do serwera : Będę czekał ile będzie trzeba. Wielki szacunek dla ekipy,która robi ten projekt (bez krytykowania) "przeca" robią to z własnej woli i myślę,że nikt nie powinien płakać o cokolwiek.Są to dopiero Alpha Testy więc wiadomo,że wiele problemów jest i zapewne będzie . Nawet jeżeli dam radę pograć 1-10h będę zadowolony "przeca" bardziej chciałem jakoś ich wspomóc (chociażby głupim wyszukaniem błędów) aniżeli pograć (ale wiadomo co się skrywa w serduchu :D)
    Co do gildii wolę grać sam,aniżeli kłócić się jak w/w . Zanim będzie OB czy też Off wiele zapewne się zmieni,wiele ludzi wykruszy,wiele ludzi przybędzie .
    Więc wolę z czasem zebrać zgraną ekipę,która będzie wstanie bawić się ze sobą aniżeli miały by być jakieś spiny.

  • Nie wiem co zamierzasz udowodnić kontynuując tą dyskusje, ale dowiadywać się też nie zamierzam. Wielką panią nie jestem, nikogo nie udaje, ani nie miałam na celu prowokowania Ciebie, czy kogo innego. Biorę udział w dyskusji jak każdy, jeśli Cię drażnię, to zwyczajnie w świecie mnie zignoruj. Tyle.

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

Participate now!

Don’t have an account yet? Register yourself now and be a part of our community!